пʼятниця, 23 березня 2012 р.

ВЕСНА !!! СП пошиття зайки)))

Привіт!
Це мої улюблені зайці.Ми зараз баааагааато гуляємо,ходимо в гості,гості до нас,лазимо скрізь-їздимо.Така весна скрізь,що аж неможливо всидіти на місці))))
На робочому столі у мене лежать купа не розпочатих робіт,які чекають на прихід натхнення. Ви ж знаєте,що як воно у мене приходить,то великою лавиною)))) ...так що-чекаймо разом!...там у мене і листівки,і сторінка,і зайчик....от про зайчика читаймо далі))))


Почала я СП з Наташей))) Це так стимулює і так змушує взятись за діло.Дякую вам Наталю,за це починання.Саме цікаве те,що є в кого спитати,підгледіти,як щось неясно.
Шиємо зайчика.Сама б ніколи певне не зважилась ще,або б не зараз,колись....і ще мене змусила  до того чудова Лілічка! Дякую тобі ,сонце)))

До того ж й шили ми разом тулуб зайки. Вона мені тканинку дала,в гості запросила. Викройку роздрукувала.....на своїй машинці строчити дозволила)))набити дала тою штукою(холофайбер,та?)
Я так тобі вдячна за це)))

Я чомусь ніяк не могла зважитись на пошиття такого чуда. Все у мене якісь відмазки знаходились)))

Ось такі матеріали я підготувала для пошиття:

Тут тканинка на тулуб,трішки темненька,такий трішки негрик буде в мене зайчик,але мені до вподоби такий загорілий колір)))
Хочу пошити хлопчика в вельветових штанах,сорочечці з тканинки в мілку квіточку,та що ближче до нас на фотці.Шкіряний ремінець мрію йому зробити і сумку,як виде)))
А гілочка з верби з котиками,то моя мала її підсунула.Ми як йшли в гості на пошив зайця до Лілі,то мала вломила гілочку і несла її для донечки тьоті,яку звуть Юлічка)))

А це вже набита тушка чекає на продовження втілення моєї мрії-зайчика. 


Дякую,що завітали. Рада вашим комментам. Обіймаю )))

11 коментарів:

 1. шоколадный зайчик)) Натуль ,а ты будешь ноги и руки пришивать как у Сонного Ангела?

  ВідповістиВидалити
 2. Наташ,наверное,да)))Я впервые шью,потому так,думаю мне легче будет,правда?

  ВідповістиВидалити
 3. о, вітаю у світі іграшок ))) чекаю з нетерпінням на твого зайку ;)

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую,Сонце за такі чудові та приємні слова:)))! Ти мене вже засоромила,але приємно:))). Все у тебе вийде! Я в тебе вірю:))!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Цікаво вже побачити того зайчика-негра:)
  Творчого натхнення тобі, Наталю!!!

  ВідповістиВидалити
 6. Так-так, загорілий буде зайка :) Успіхів!

  ВідповістиВидалити
 7. кльово, а я ніяк не зважусь на іграшку)
  твої "зайці" найкращі!)))

  ВідповістиВидалити
 8. Молодчинки вы, обе! Ждем!!!

  ВідповістиВидалити
 9. Ну, ти молодчинка... гуляй побільше і скоро натхнення тебе накриє великою хвилею))) ОТ, побачиш!
  Чекатиму за Заю))))

  ВідповістиВидалити
 10. Дякую вам ,мої любі за ваші теплі слова)))Я цими днями мало була в неті,тому вибачте,що не відповіла на ваші чудові комменти)))Я так тішусь,що нарешті взялась за справу з пошиття зайчиків!Зараз перерва в СП до вівторка.Я вже не дочекаюсь що ж там далі шитимемо.Сподіваюсь,що дошию цього і почну наступного.ще б вибратись десь та купити тканинки та тієї штуки що набивати іграшки.

  ВідповістиВидалити

ваші добрі слова